Mam autyzm i nie zbieram pieniędzy na konto. Za to piszę, co mi się podoba.

POEZJA

 

Wstęp 

Lubię sobie rymować. Dlatego czasem coś napiszę. Zwracam uwagę na dobre rymy i dobór słownictwa. Tematyka jest głównie okołokompowa, ale nie tylko.

Moje wiersze nie są wyrazem jakichś uduchowionych jazd pod wpływem natchnienia przez kosmiczną energię. Jest to dla mnie gra ze słowami i językiem. Nie należy się doszukiwać drugiego dna (ani żadnego większego niż 1).

Z ludźmi tworzącymi wiersze się nie dogaduję, ponieważ jest to towarzystwo pełne nawiedzonych emo i/lub emerytów, którzy nie potrafią się poprawnie posługiwać językiem polskim. Nie mają żadnego pojęcia o technologii. Nie umieją też rymować i są drętwi.

W ramach eksperymentu próbowałam pisać wiersze bez rymów, ale nic się nie stało.

A ja nie rozumiem ich poezji o nie wiadomo czym. W ogóle nie rozumiem poezji. Chyba, że opowiada o tym, o czym faktycznie jest. W myślach nie czytam i mam gdzieś uczucia. Nawet napisałam o tym wiersz pt. RTFM.

No to by było na tyle. Miłego czytania!

 

 

 

 

Wiersze

Podzieliłam je na kategorie i zamieściłam każdy na osobnej stronie, żeby było wam łatwiej czytać. Wszystkie są stare i pochodzą z lat 2010-2012.

 

Hity

Cool Kitten Story          pobierz wersję obrazkową

 

Koleje

Ich mag Züge
Ponuro i mrocznie 

 

Kompy, matma & sf

Idę spać
Korpochemia
Koty według Conwaya
Teau 

 

Długie nawijki

Hello Bot
Hello World

 

Jestem zjebem

ASD Cool Story
Jest mi ciepło
Jestem Pro
RTFM
Spotkanie

 

Na wesoło

Gener(A)tor liczb losowych
Romans w warsztacie
Tablet malusieńki

 

Poezja kumpla z ZA 

isMAD()
Koty według Conwaya
Mam kota
Pojazdy
Ponuro i mrocznie
Siła 

 

 

Blox jest głupi i nie umożliwia dodawania komentarzy pod stronami. Jeśli chcesz coś skomentować, zrób to pod najnowszym wpisem na blogu.