Mam autyzm i nie zbieram pieniędzy na konto. Za to piszę, co mi się podoba.
Kategorie: Wszystkie | Info | Ja i ASD | KSIĄŻKA | Komentuję | Konstruktywnie | Opisuję
RSS
niedziela, 27 października 2013

Dziś w nocy cofamy wskazówki zegara z godziny 3:00 na godzinę 2:00.

 

 

 

Właśnie przed chwilą zauważyłam, że zmienił mi się czas w systemie. Niedługo będzie znów 3:00, co oznacza, że trzeba będzie cofnąć wskazówki o godzinę. I tak cały czas, co oznacza nieskończenie długie siedzenie na kompie. A rano wstać trzeba.

Wiele lat temu o tej samej porze nie miałam jeszcze komputera. Ale zobaczyłam panią pogodynkę w telewizji przesuwającą wskazówkę do tyłu. Bardzo to podziałało na moją wyobraźnię. Mówienie pewnie nie zrobiłoby na mnie wrażenia, ale zobaczyłam to na własne oczy... PANIKA! ŚWIAT SIĘ ZAWIESI! Długo trwało uspokajanie mnie i wyjaśnienie, że naprawdę raz wystarczy. Przecież nie było ani słowa o tym, że raz.

 

Ciekawe ile dzieciaków, z ASD lub bez, spanikowało dzisiejszej nocy? 

Niedawno napisałam książkę o ASD. Nazywa się Koci Świat. Dlatego mój blog nazwałam tak samo.

Książkę można pobrać tutaj, jest całkowicie darmowa:

 

 

 

 

Będę tu po prostu pisać swoje przemyślenia. Czasem będą dotyczyć autyzmu, czasem nie. Jeśli już będą, to nie mam zamiaru się użalać. Od tego są blogi rodziców. Nie będę też brać was na litość i zbierać pieniędzy na konto. No chyba, że ktoś bardzo chce, to podam mu numer.

Ogólnie będę pisać o życiu. Mam ASD, więc wpływa to na moje życie, nie da się ukryć. Chcę jednak, żeby było ciekawie, nie jakieś lamenty i kryteria diagnostyczne. Nie jestem diagnozą, jestem osobą. Będę więc pisać o-sobie. A jeśli zechcę wstawić przepis na pierniki, to go wstawię i już. O ile Koci Świat jest w założeniu ogólny, możliwie uniwersalny dla wszystkich osób z ASD, to blog jest mój własny. Piszę tu moje prywatne opinie. Może być też ostro. Jeśli się komuś wydawało, że KŚ jest ostry, to mu się wydawało.

Kiedyś się mówiło na to słitaśny blogasek, teraz jest to blog lajfstajlowy. Dokładnie to samo pitolenie, ale jaka ładna nazwa!

1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25
 
Tagi